Svoji rodinu nemáš náhodou

TVOJE DUŠE VĚDĚLA, DO ČEHO JDE

Možná ses i ty někdy přistihla u fňukavých myšlenek, že by bylo lepší, kdyby ses narodila někam jinam. Že rodiče byli takoví a sourozenci makoví, partner je teď takový, a kde bys mohla být, kdyby… Jenže tohle je jen ublížené ego, které ti nesluší. Tvoje duše věděla, kam jde. Věděla proč. Věděla, že si právě vybírá rodinu, která jí dovolí růst. Se kterou prožije právě ty zkušenosti, které chce prožít. I když se ti tomu někdy nechce věřit.

Nenech svou mysl, aby obrátila tvoje zkušenosti proti tobě. Dovol si je vnímat jako možnost se učit a poučit, ale také inspirovat a oceňovat.

Vnímej, co dobrého si chceš ze svojí rodiny odnést a co na ní oceňuješ.

Vnímej, že i tvoji rodiče, partner, sourozenci i děti, mají každý svou cestu. I oni se učí a navzájem si k tomu dáváte příležitosti.

V rodině, stejně jako v jiných vztazích, platí, že vyhrává otevřená komunikace. S druhými i se sebou. Tento týden budeme věnovat právě tomu, jak se v rodině neztratit – v nárocích, které jsou na nás kladeny, ve sladění energií, ve vzájemné komunikaci. Jak být spolu, ale zároveň sami za sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.